Aktuálne informácie

V súvislosti s pandémiou, ktorú vyvolal vírus COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať o epidemiologických opatreniach. V tomto článku nájdete aktualizované informácie o tom, ako sa bez problémov dostať k zásilke.

Aktuálne odporúčané možnosti dopravy

Spoločnosť Slovak Parcel Service neakceptuje dobierkové zásielky (vrátane platby kartou) a nepreberá žiadne zásielky, ktoré si vyžadujú manipuláciu s hotovosťou. Súčasně je pozastavené podpisovanie zásielok (elektronické podpisovanie) pri prevzatí zásielky príjemcom.

Odporúčania a usmernenia pri preberaní zásielok od doručovateľov alebo kuriérov:

Prosíme všetkých o platbu vopred, nech si zásielku môžete prevziať čo najrýchlejšie a minimalizujete kontakt s inou osobou.

Osobný odber v Zásielkovni

Výdaj zásielok pre Zásielkovňu funguje naďalej, pretože ako poštový podnik má výnimku. Ak u nás máte vytvorenú objednávku a už čaká v Zásielkovni, nemusíte mať obavy, v Zásilkovni sa snažija urýchliť čas výdaja zásielky tak, aby výdaj zásielky bol čo najrýchlejší a bezkontaktný. Vďaka opatreniam sú minimalizované fronty a výdaj trvá v pár desiatok sekúnd.

S ohľadom na vašu bezpečnosť sa rozhodlo pre zákaz manipulácie s hotovosťou a dobierky tak budú hradené len platobnou kartou.

Vytvorili ste si u nás objednávku na osobný odber a ešte nebola odoslaná?

Ak si želáte doručenie zmeniť na niektorý z odporúčaných spôsobov dopravy, kontaktujte nás.

O tomto obchodeOsobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Žilina a 952 dalších

Copyright ©2008-20 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 29,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: