Gods & Monsters / Najlacnejšie knihy
Gods & Monsters

Kód: 35379399

Gods & Monsters

Autor Shelby Mahurin

Evil always seeks a foothold. We must not give it one. The electrifying conclusion to the New York Times and Indiebound bestselling Serpent & Dove trilogy is perfect for fans of Sarah J. Maas and Kendare Blake. Lou has spent her ... celý popis

12.64

Bežne: 13.01 €

Ušetríte 0.37 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Gods & Monsters

Nákupom získate 31 bodov

Anotácia knihy

Evil always seeks a foothold. We must not give it one.

The electrifying conclusion to the New York Times and Indiebound bestselling Serpent & Dove trilogy is perfect for fans of Sarah J. Maas and Kendare Blake.

Lou has spent her whole life running. Now, after a crushing blow from Morgane, the time has come to go home-and claim what is rightfully hers.

But this is no longer the Lou her friends knew. No longer the Lou who captured a chasseur's heart. A darkness has settled over her, and this time it will take more than love to drive it out.

From Serpent & Dove to Blood & Honey and concluding with Gods & Monsters, Shelby Mahurin's stunning fantasy trilogy delivers thrills and romance.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po nemecky Kinder- und Jugendbücher Kinderbücher bis 11 Jahre

12.64

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 1807 dalších

Copyright ©2008-22 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 59,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: