Heartstopper Volume Two

Kód: 21331917

Heartstopper Volume Two

Autor Alice Oseman

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne ... celý popis

12.29

Bežne: 15.82 €

Ušetríte 3.53 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 5 - 8 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Heartstopper Volume Two

Nákupom získate 31 bodov

Anotácia knihy

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Comic strip fiction / graphic novels (Children's / Teenage)

Na knihu zľava pre
ISIC/ITIC držiteľov

12.29

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Žilina a 1180 dalších

Copyright ©2008-21 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 49,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: