Heartstopper Volume Two / Najlacnejšie knihy
Heartstopper Volume Two

Kód: 21331917

Heartstopper Volume Two

Autor Alice Oseman

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne ... celý popis

10.44

Bežne: 13.38 €

Ušetríte 2.94 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame do 4 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darujte túto knihu ešte dnes
  1. Objednajte knihu a vyberte Zaslať ako darček.
  2. Obratom obdržíte darovací poukaz na knihu, ktorý môžete ihneď odovzdať obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nič sa nestaráte.

Vzor darovacieho poukazu pre túto knihuViac informácií

Viac informácií o knihe Heartstopper Volume Two

Nákupom získate 26 bodov

Anotácia knihy

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Comic strip fiction / graphic novels (Children's / Teenage)

10.44

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2076 dalších

Copyright ©2008-22 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 59,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: