Jez a běhej

Kód: 00139698

Jez a běhej

Autor Jurek Scott

V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu ... celý popis

Momentálne nedostupné

Informovať o naskladnení

Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Informovať o naskladnení knihy

Súhlas - Odoslaním žiadosti vyjadrujem Súhlas so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Zašleme vám správu akonáhle knihu naskladníme

Zadajte do formulára e-mailovú adresu a akonáhle knihu naskladníme, zašleme vám o tom správu. Postrážime všetko za vás.

Viac informácií o knihe Jez a běhej

Anotácia knihy

V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 kilometrů, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Kniha Jíst a běhat, překypující neuvěřitelnými příběhy o vytrvalosti a soutěžení v krajních situacích, fascinujícími vědeckými poznatky a použitelnými, praktickými radami - včetně autorových oblíbených receptů z rostlinných zdrojů - dokáže každého motivovat, aby se vydal na trať, ať už to znamená poprvé vyběhnout nebo zkoumat hranice svých možností.