Land Of The Lustrous 4 / Najlacnejšie knihy
Land Of The Lustrous 4

Kód: 16218420

Land Of The Lustrous 4

Autor Haruko Ichikawa

THE ROAD TO BRAVERY Spring has sprung, and the all the other gems are awake to see Phosphophyllite's transformation. They are impressed with Phos's new arms, and our hero can hardly stand the newfound popularity, especially when i ... celý popis

12.03

Bežne: 14.12 €

Ušetríte 2.09 €


Skladom
Odosielame do 24 hodín
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Land Of The Lustrous 4

Nákupom získate 31 bodov

Anotácia knihy

THE ROAD TO BRAVERY
 
Spring has sprung, and the all the other gems are awake to see Phosphophyllite's transformation. They are impressed with Phos's new arms, and our hero can hardly stand the newfound popularity, especially when it attracts the scariest gem of all...Bort now wishes to be Phos's partner in battle.
 
 An elegant new action manga for fans of Sailor Moon and Steven Universe!

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Fiction & related items Graphic novels Graphic novels: Manga

12.03

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: