Letters to the Lost / Najlacnejšie knihy
Letters to the Lost

Kód: 14487543

Letters to the Lost

Autor Brigid Kemmerer

Secret letters spark true love in this emotionally compelling romance perfect for fans of Nicola Yoon and Stephanie Perkins. A Zoella Book Club Pick 2017. Juliet Young always writes letters to her mother, a world-traveling photo ... celý popis

9.09

Bežne: 11.59 €

Ušetríte 2.50 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Letters to the Lost

Nákupom získate 23 bodov

Anotácia knihy

Secret letters spark true love in this emotionally compelling romance perfect for fans of Nicola Yoon and Stephanie Perkins. A Zoella Book Club Pick 2017.

Juliet Young always writes letters to her mother, a world-traveling photojournalist. Even after her mother's death, she leaves letters at her grave. It's the only way Juliet can cope. Declan Murphy isn't the sort of guy you want to cross. In the midst of his court-ordered community service at the local cemetery, he's trying to escape the demons of his past. When Declan reads a haunting letter left beside a grave, he can't resist writing back. Soon, he's opening up to a perfect stranger, and their connection is immediate. But neither Declan nor Juliet knows that they're not actually strangers.

When life at school interferes with their secret life of letters, sparks will fly as Juliet and Declan discover truths that might tear them apart.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories General fiction (Children's / Teenage)

9.09

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 1853 dalších

Copyright ©2008-22 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 59,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: