Kód: 37223562
Afrika. Kontinent, o ktorom každý z nás trochu sníva, ale zároveň sa ho aj dosť bojí. Veď nám to médiá často servírujú – prevraty, boje, únosy, korupcia, hlad, choroby … treba niečo prihodiť? Afrika má dnes skrátka zlé meno. Môže ... celý popis
14.17 €
Bežne: 19.99 €
Ušetríte 5.81 €
Nákupom získate 34 bodov
Afrika. Kontinent, o ktorom každý z nás trochu sníva, ale zároveň sa ho aj dosť bojí. Veď nám to médiá často servírujú – prevraty, boje, únosy, korupcia, hlad, choroby … treba niečo prihodiť?
Afrika má dnes skrátka zlé meno. Môžete napísať článok alebo knihu, tento kút Zeme bude vzbudzovať viac negatívnych reakcií ako pozitívnych. Ale nie je to z veľkej časti klišé alebo prehnané? Po troch úspešných cestopisoch nás Martin prevedie kontinentom, ktorý zatiaľ nemá najlepšiu cestovateľskú reputáciu, ale ktorý rozhodne treba vidieť a zažiť.
Presvedčí nás o tom, že toľko prírodnej pestrosti, rozmanitosti kultúr a zvykov, či historických prekvapení len tak ľahko inde neuvidíte.
Zaradenie knihy Knihy po česky Populárně naučná pro dospělé Cestování Faktografické cestopisy
14.17 €
Osobný odber Bratislava a 2642 dalších
Copyright ©2008-23 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies
Dobré na všetkých stránkach
Nákupný košík ( prázdny )