Sám přes duny do Dakaru / Najlacnejšie knihy
Sám přes duny do Dakaru

Kód: 22114320

Autor Prokop Siwek

V přihlášce bylo jasně napsáno, že jsem do závodu přihlásil Tatru - a sebe. Nikoho dalšího. Francouzští úředníci na mě přesto u přejímek nevěřícně hleděli. Ty fakt pojedeš sám, podivovali se. Kýval jsem, že ano, že to není chyba v ... celý popis

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Sám přes duny do Dakaru

Nákupom získate 29 bodov

Anotácia knihy

V přihlášce bylo jasně napsáno, že jsem do závodu přihlásil Tatru - a sebe. Nikoho dalšího. Francouzští úředníci na mě přesto u přejímek nevěřícně hleděli. Ty fakt pojedeš sám, podivovali se. Kýval jsem, že ano, že to není chyba v materiálech, ale pořád ve mně byla malá dušička. Pak pokrčili rameny, popřáli mi štěstí, a to razítko mi dali! Spadl mi obrovský balvan ze srdce, měl jsem takovou radost, jako bych už byl v cíli! Dvacet let na to čekám, a je to tady! Pojedu sám, jen se svou velkou desetitunovou motorkou. Tomáš Tomeček je testovací jezdec v automobilce Tatra. Dálkovým závodům se věnuje od roku 1995, výhradně ve spojení s kamiony Tatra. Rally Dakar (Paříž - Dakar) se zúčastnil 16x, Africa Eco Race osmkrát. Oba závody vyhrál, 12x stál na stupních vítězů. Patří k hlavním tvářím Africa Eco Race. Úspěšnou sólo jízdou bez navigátora přepsal historii dálkových závodů v kategorii kamionů. Přezdívá se mu Desert Master a Captain Solo. Kniha je doplněna o účast Tomáše Tomečka na Rally Dakar na přelomu roku 2018/2019 a obsahuje tak i aktualizované tabulky a fotografické přílohy.