Jak na triatlon / Najlacnejšie knihy
Jak na triatlon

Kód: 00199770

Autor Petr Vabroušek

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem s ... celý popis

Momentálne nedostupné

Informovať o naskladnení

Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Informovať o naskladnení knihy

Súhlas - Odoslaním žiadosti vyjadrujem Súhlas so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Zašleme vám správu akonáhle knihu naskladníme

Zadajte do formulára e-mailovú adresu a akonáhle knihu naskladníme, zašleme vám o tom správu. Postrážime všetko za vás.

Viac informácií o knihe Jak na triatlon

Anotácia knihy

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, šestnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 80krát se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval na nejznámější ironman na Havaji, ve více než 30 případech vyhrál a za svůj život porazil nejméně jednou nejlepší triatlonisty světa… Kdo jiný by měl začínající triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě Petr Vabroušek?