Welcome to Night Vale: A Novel / Najlacnejšie knihy
Welcome to Night Vale: A Novel

Kód: 02983070

Welcome to Night Vale: A Novel

Autor Joseph Fink, Jeffrey Cranor

From the creators of the wildly popular Welcome to Night Vale podcast comes this New York Times bestselling mystery of appearances and disappearances. The Telegraph calls Night Vale a 'cultural phenomenon' and Time Out says it's ' ... celý popis

10.17

Bežne: 12.74 €

Ušetríte 2.57 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame do 4 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Welcome to Night Vale: A Novel

Nákupom získate 26 bodov

Anotácia knihy

From the creators of the wildly popular Welcome to Night Vale podcast comes this New York Times bestselling mystery of appearances and disappearances. The Telegraph calls Night Vale a 'cultural phenomenon' and Time Out says it's 'as hilarious as it is macabre'. For fans of Stephen King, Serial, Twin Peaks and of course the number one iTunes podcast itself. Now in paperback

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Fiction & related items Horror & ghost stories

10.17

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: