I'll Give You the Sun / Najlacnejšie knihy
I'll Give You the Sun

Kód: 09022059

I'll Give You the Sun

Autor Jandy Nelson

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. ... celý popis

9.06

Bežne: 11.68 €

Ušetríte 2.62 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe I'll Give You the Sun

Nákupom získate 22 bodov

Anotácia knihy

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories General fiction (Children's / Teenage)

Na knihu zľava pre
ISIC/ITIC držiteľov

9.06

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 1770 dalších

Copyright ©2008-22 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 60 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: