Osobný odber kníh

Tovar zakúpený v obchode si môžete za menší poplatok alebo zadarmo vyzdvihnúť osobne na jednom z našich sprostredkovateľských odberných miest Zásielkovne.

1016×
na celom Slovensku
Ukázať na mape
Zobraziť zoznam všetkých


Sme vám blízko


Napríklad Bratislava, 02054 alebo Lazovná Banská Bystrica.

Mapa odberných miest na Slovensku

Zobraziť zoznam odberných miest na Slovensku

Ako osobný odber kníh funguje?

Máte v okolí jedno z našich odberných miest? Príďte si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne do sprostredkovateľských odberných miest Uloženka. Na základe objednávky bude tovar preskladnený do vášho odberného miesta. O uložení zásielky budete informovaní SMS správou a e-mailom. Zásielka je pre vás na výdajnom mieste pripravená 7 dní.

Je možné zakúpiť knihy priamo v odbernom mieste?

NIE. Odberné miesto slúži len na vyzdvihnutie a zaplatenie objednaných kníh. Iné tituly nie sú v odberných miestach k dispozícii. Nejde o pobočku nášho internetového obchodu ani kamennú predajňu.

Môžem si prísť na odberné miesto pre knihu už dnes, keď na webe uvádzate, že je kniha skladom?

NIE. Kniha je skladom v centrálnom sklade. Aby ste si mohli knihu vyzdvihnúť na vami požadovanom odbernom mieste, musíme knihy najprv preskladnit. Preskladnenie trvá spravidla 1-2 pracovné dni.

Možno v prevádzkarni či odbernom mieste platiť kartou?

NIE. Aktuálne možno platiť iba v hotovosti. Zaplatiť platobnou kartou môžete iba pri úhrade objednávky vopred. Zaplatenú objednávku si potom jednoducho vyzdvihnete.

Musím objednávku (osobný odber) vyzdvihnúť osobne iba ja?

NIE. Objednávku môže vyzdvihnúť ktokoľvek, kto pozná priezvisko objednávateľa a číslo objednávky alebo heslo z SMS správy. Ak ste za objednávku nezaplatili vopred, je potrebné uhradiť príslušnú sumu priamo pri odbere kníh.

Je možné predĺžiť dobu vyzdvihnutia objednávky, ktorá štandardne predstavuje 7 dní?

ÁNO. Na základe predchádzajúcej dohody je možné predĺžiť lehotu na vyzdvihnutie podľa potrieb zákazníka. Kontaktujte našu zákaznícku podporu a predĺženie pre vás radi zaistíme.

Je osobný odber spoplatnený?

Osobný odber je spoplatnený čiastkou 3,39 € pri platbe na mieste a 2,39 € pri platbe vopred. Výdaj zásielok nám sprostredkováva špecializovaná externá firma, ktorá si za túto službu účtuje poplatok. Keďže sa snažíme držať ceny kníh na minime, nie sme schopní dotovať dopravné a balné.

Tak, to bolo všetko k odberu. Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice a 1012 dalších

Copyright ©2008-21 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 49,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: