Možnosti platby / Najlacnejšie knihy

Možnosti platby

Objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Ponúkame platbu pri prevzatí tovaru - dobierka a osobný odber, prevodom na účet a dva druhy on-line platieb - platbu prostredníctvom platobných kariet VISA, MasterCard a Maestro, platbu z elektronickej peňaženky.

Platba pri prevzatí tovaru na dobierku

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu dobierkou, uhradíte cenu zásielky pracovníkovi Slovenskej pošty alebo kuriérovi v hotovosti pri doručení.

Platba pri prevzatí tovaru pri osobnom odbere

Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí na sprostredkovateľských odberných miestach, a to po potvrdení e-mailom zo strany predávajúceho, že tovar je na pobočke pripravený skladom. Pri osobnom odbere je možná iba platba v hotovosti, neakceptujeme platby platobnou kartou.

Platba prevodom na účet

Pri voľbe platby bankovým prevodom je nutné objednávku pred expedíciou uhradiť. V opačnom prípade nebude tovar odoslaný resp. odovzdaný. Pokyny k platbe sú súčasťou rekapitulácie objednávky, ktorá je zasielaná e-mailom.

Pred odoslaním platby prostredníctvom internetového bankovníctva alebo poštovou poukážkou prosím starostlivo skontrolujte zadané údaje, predídete komplikáciám s vybavením objednávky. Objednaný tovar v prípade platby prevodom expedujeme po pripísaní platby na náš účet. Expedičná lehota začína plynúť až po pripísaní čiastky na náš účet. Platbou vopred ušetríte čiastku za dobierkovné!

Číslo účtu

Číslo účtu pre v platby v EUR z inej krajiny ako zo Slovenska

Platba kartou

V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaný na platobnú bránu štandardu 3D secure VISA / MC, kde budete vyzvaní k úhrade.

Systém vás požiada o zadanie týchto údajov:


Na platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte svoju banku.

Platba kartou je u nás bezpečná

Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom - je úplne bezpečný. Naši pracovníci nemajú prístup k údajom o vašej karte.

Elektronické peňaženky

Elektronické peňaženky sú budúcnosťou online platieb. Ponúkajú výhodnú alternatívu k bežným bankovým účtom. Táto platobná metóda umožňuje registrovaným zákazníkom vykonávať online platby pohodlným a bezpečným spôsobom bez nutnosti poskytovania osobných a finančných údajov.

Podporované elektronické peňaženky:


Platba na faktúru

Ak máte záujem o zaslanie tovaru na faktúru, potom zvoľte platbu bankovým prevodom a do poznámky napíšte "Platba na faktúru". Možnosť platby na faktúru ponúkame najmä školám, škôlkam a knižniciam.

Tak, to by bolo všetko o platbách. Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: