O nás / Najlacnejšie knihy


Sme rodina Libristo.

Sme knižní nadšenci.

Sme vizionári.

Sme objavitelia.Sme členom rodiny Libristo.
Oslovujeme milovníky literatury nejen na Slovensku.


Najlacnejšie knihy patria do rodiny Libristo. Libristo prevádzkuje knižné e-shopy po celej Európe! Ponúkame knihy v miestnom jazyku všetkých 25 európskych krajín, kde pôsobíme. Sústredíme sa tiež na kompletnú ponuku zahraničnej literatúry v hlavných svetových jazykoch - angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine, taliančine a ruštine. Okrajovo taktiež na tituly v ďalších 30 jazykoch. Našou misiou je ponúkať knihy z celého sveta na jednom mieste, za jedno poštovné.


Sme knižní nadšenci.
Svoju prácu robíme s láskou a maximálnym nasadením.


Náš projekt - naše dieťa nám nejako prerástlo ...

Začínali sme s málom v roku 2008. Z pôvodne českého internetového obchodu sme sa postupne rozrástli do celej Európy. Dnes obsluhujeme milióny zákazníkov ročne v 25 európskych štátoch. S rozsahom našej pôsobnosti rastie aj naša ponuka, ktorá tvorí viac ako 21 miliónov titulov. Zákazník u nás vždy nájde knihu, ktorú hľadá.


Sme vizionári.
Sme vždy o stránku ďalej. Máme radi zmeny a nebojíme sa ich.


Ako sme otvorili pandorinu skrinku ...

Naša ponuka je obrovská. Nie, nepreháňame. Naša ponuka je jedinečná a je veľmi náročné udržať takúto ponuku prehľadnú. Vedeli ste, že každá krajina radí knihy do svojich kategórií? A že každá krajina má kategórie úplne iné? Ak by sme sumarizovali všetky kategórie všetkých krajín do jednej ponuky, mohli by ste vyberať knihy približne z dvadsiatich tisíc kategórií. Knihu, ktorú hľadáte, by ste tak pravdepodobne nikdy nenašli. Zložité, že? Možno by bolo jednoduchšie povedať, že všetky knihy čítame a po dokonalom zistení obsahu zaradíme do správnej kategórie. Ale bohužiaľ to tak nie je, čítame iba väčšinu :-). Knihy v našej ponuke si napriek tomu môžete prehľadne vybrať v niekoľkých stovkách kategórií. Problém, ktorý sa zdal sprvu ako neriešiteľný, sme vyriešili v roku 2015, kedy sme sa stali súčasťou medzinárodnej skupiny EDItEUR, ktorá si kladie za cieľ zjednotiť knižné kategórie všetkých krajín. Vďaka našej pomoci tomuto mimoriadnemu projektu môžeme teraz ponúkať knihy z celého sveta prehľadne av kategóriách v národnom jazyku. A na to sme právom veľmi pyšní!


Sme objavitelia.
Od roku 2008 hľadáme vydavateľstvá, ktoré majú čo ponúknuť.


Oči máme neustále otvorené ...

Pozeráme sa, pýtame sa, počúvame a to ako našich zákazníkov, tak aj dodávateľov. Celosvetovo. Za roky praxe vieme, aká je ponuka a odkiaľ knihy získať za čo najlepších podmienok. Každý deň spracovávame a vyhodnocujeme desiatky miliónov ponúk. Tiež poznáme celý proces života knihy. Od prvých odsekov napísaných autorom, cez vydanie a distribúciu, až po náročné doručenie z celého sveta do rúk čitateľa. Sami sme si v roku 2014 skúsili vydať vlastnú knihu, aby sme prišli na všetky úskalia, s ktorými sa kniha stretáva, kým sa dostane na knižné pulty. Prehľadná celosvetová ponuka kníh na jednom mieste, za rozumnú cenu a rýchle doručenie titulov čitateľom tak, ako sú zvyknutí. To sú teraz naše priority. Zásielky od nás často odchádzajú v zastúpení kníh niekoľkých jazykov. Tieto knihy k nám putovali mnohými rôznymi spôsobmi, z rôznych častí sveta a mieria napríklad do malej dediny za symbolické poštovné. Veľká časť našich zákazníkov sú ľudia pestrých záujmov, ktorí u nás nájdu veľmi špecifické knihy, ktoré sa do slovenčiny neprekladajú. A nás veľmi teší, že môžu byť spoločne s nami, vždy o stránku ďalej.
Naše hodnoty


Optimismus

Do našej práce dávame kus seba. Bez toho by nás to ani nebavilo. Nemáme presne stanovený pracovný čas, práca nás baví a každému kroku venujeme láskyplnú starostlivosť. Vždy s rešpektom k ľuďom a nášmu okoliu.

Tým

Náš tím je najcennejšie čo máme. Každý deň sa usilujeme o to, aby sa u nás ľudia cítili skvele. Vzájomné vzťahy staviame na dôvere a otvorenosti. A tiež chceme, aby v tíme bola sranda a spoločná práca nám robila radosť.

Inovácia

Máme radi moderné riešenie. Či už sa jedná o predaj kníh, tvorbu nášho firemného systému, alebo nákup kávovaru. Vždy hľadáme cestu, ktorá je efektívna. Sme tím mladých ľudí a nemáme radi žiadne zložitosti. Uprednostňujeme jednoduchosť, prehľadnosť a hlavne funkčnosť. Nad vecami premýšľame a snažíme sa ich robiť vždy najlepšie ako dokážeme.

Ekológia

Pozeráme sa nielen pred seba, ale hlavne okolo seba. Záleží nám na životnom prostredí. Usilujeme sa o to, aby chod našej firmy bol šetrný k životnému prostrediu. Balíme čo najviac bezodpadovo, tlačíme na 100% recyklovaný papier z miestnych zdrojov, podporujeme ekologické organizácie a meníme svoje každodenné zvyky. Malými krokmi, každý deň.

O tomto obchodeOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: