Cena dopravy / Najlacnejšie knihy

Cena dopravy

Tovar zakúpený v našom obchode vám zašleme prostredníctvom Slovenské pošty kuriérom ReMax, SPS, alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na jednom z 2644 odberných miest. Vyberte si spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje.

Spôsob dopravy Cena Poznámka
SPS Parcel Shop 2.99 € (+1.50 € dobierka) Zadarmo od 59.99 €
Slovenská pošta 4.49 € (+1.50 € dobierka)
Slovak Parcel Service 4.99 € (+1.50 € dobierka)
Packeta kurýr 4.99 € (+1.50 € dobierka)
Packeta 2.99 € (+1.50 € dobierka) Zadarmo od 59.99 €

Zakladáme si na kvalitnom zabalení každej zásielky . Ku každej zásielke je preto účtované balné vo výške 0,36 €.

Dodanie balíkom Slovenské pošty

Ako funguje doručenie Slovenskou poštou?

Pošta garantuje doručenie tretí pracovný deň po dni podania.

Nezastihol vás doručovateľ slovenskej pošty?

Zásielka zostane na Vašej dodacej pošte uložená 14 dní. Ak si ju nestihnete vyzdvihnúť, vracia sa nám späť. Samozrejme, stať sa to môže. Niekedy človek proste len zabudne. Zásielku, ktorá sa nám vráti späť ako nevyzdvihnutá, vám v prípade záujmu zašleme radi znova. Za opätovné zaslanie si účtujeme poplatok podľa vyššie uvedenej tabuľky.

Ako zistím kde sa práve nachádza moja zásielka?

Po expedícii na váš e-mail zašleme číslo balíka, pod ktorým zásielku dohľadáte v systéme Track and Trace na stránkach Slovenskej pošty. Číslo balíka môžete tiež nájsť po prihlásení vo vašom zákazníckom účte.

Problémy s dodaním zásielky? Kontaktujte nás

Snažíme sa, aby expedícia vašich objednávok bola bezproblémová. V prípade akéhokoľvek problému s doručením objednaného tovaru (napr. oneskorenie dodania, strata zásielky u dopravcu, poškodená zásielka) neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Sme tu pre vás.

Ako bude zabalená moja zásielka?

Nemusíte mať strach, že by knihy dorazili poškodené. Sme si vedomí nástrah a nebezpečenstiev, ktoré môžu naše zásielky po ceste stretnúť. Používame kvalitné obaly vyrobené z 3-vrstvovej vlnitej lepenky, ktoré boli vyvinuté priamo pre zasielanie kníh. Konštrukcia obalu zaisťuje optimálnu ochranu proti poškodeniu pri preprave. Vďaka kvalitnému zasielaciemu obalu dostanete tovar v perfektnej kvalite až do vašich rúk. Viac informácií o balenie zásielok.

ReMax - Courier Service / Packeta Home

Ako funguje doručenie ReMax?

Príde za vami, kam budete chcieť. ReMax vás informuje o doručovaní balíka prostredníctvom SMS alebo e-mailom už v deň podania. Vo vybraných lokalitách ReMax ponúka voľbu popoludňajšieho doručovania, ktoré vám vopred telefonicky oznámi poštový doručovateľ.

Ako zistím kde sa práve nachádza moja zásielka?

Po expedícii na váš e-mail zašleme číslo balíka, pod ktorým zásielku dohľadáte v systéme Track and Trace na stránkach ReMax. Číslo balíka môžete tiež nájsť po prihlásení vo vašom zákazníckom účte.

Problémy s dodaním zásielky? Kontaktujte nás

Snažíme sa, aby expedícia vašich objednávok bola bezproblémová. V prípade akéhokoľvek problému s doručením objednaného tovaru (napr. Oneskorenie dodania, strata zásielky u dopravcu, poškodená zásielka) neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Sme tu pre vás.

Ako bude zabalená moja zásielka?

Nemusíte mať strach, že by knihy dorazili poškodené. Sme si vedomí nástrah a nebezpečenstva, ktoré môžu naše zásielky po ceste stretnúť. Používame kvalitné obaly vyrobené z 3-vrstvovej vlnitej lepenky, ktoré boli vyvinuté priamo pre zasielanie kníh. Konštrukcia obalu zaisťuje optimálnu ochranu proti poškodeniu pri preprave. Vďaka kvalitnému zasielaciemu obalu dostanete tovar v perfektnej kvalite až do vašich rúk. Viac informácií o balenie zásielok.

Osobný odber

Ako funguje osobný odber?

Máte vo svojom okolí jedno z našich 2644 odberných miest? Príďte si objednaný tovar vyzdvihnúť do sprostredkovateľských odberných miest osobne. Na základe objednávky bude tovar preskladnení do vášho odberného miesta. O uložení zásielky budete informovaní SMS správou a e-mailom. Zásielka je pre vás na výdajnom mieste pripravená 7 dní. Viac informácií o osobnom odbere.

Kde si môžem tovar vyzdvihnúť?

Na ktoromkoľvek z našich 2644 odberných miest po celom Slovensku.

Ako môžem na mieste zaplatiť?

V hotovosti. Na výdajných miestach nie je možné zaplatiť platobnou kartou. Výdaj preto môžete urýchliť platbou vopred.

Prečo je osobný odber spoplatnený?

Osobný odber je spoplatnený čiastkou 0 € pri platbe na mieste a 0 € pri platbe vopred. Výdaj zásielok nám sprostredkováva externá firma, ktorá si za túto službu účtuje poplatok. Keďže sa snažíme držať ceny kníh na minime, nie sme schopní dotovať dopravné a balné.

Ako zistím, či je zásielka pripravená na vyzdvihnutie?

Pri preskladnení tovaru zašleme na váš e-mail kód pre on-line sledovanie stavu uloženia. Akonáhle je zásielka pripravená na vyzdvihnutie, budete odberným miestom kontaktovaní e-mailom a sms správou.

Tak, dopravu a jej ceny sme prebrali. Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: