Cena dopravy / Najlacnejšie knihy

Cena dopravy

Tovar zakúpený v našom obchode vám zašleme prostredníctvom Slovenské pošty kuriérom UPS, alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na jednom z 197 odberných miest. Vyberte si spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje.

Spôsob dopravy Cena Poznámka
Slovenská pošta 2,39 € (+1 € dobierka) Zadarmo od 39,99 €
UPS - Slovenská republika 3,59 € (+0,8 € dobierka)
Osobný odber 1,99 € (+0,7 € dobierka) Zadarmo od 39,99 €

Ak si objednáte tovar v hodnote rovnej alebo vyššej od tej z poznámky (ide o cenu tovaru vrátane DPH), doručíme vám objednávku zdarma. Zakladáme si na kvalitnom zabalení každej zásielky . Ku každej zásielke je preto účtované balné vo výške 0,35 €.

Dodanie balíkom Slovenské pošty

Ako funguje doručenie Slovenskou poštou?

Pošta garantuje doručenie tretí pracovný deň po dni podania.

Nezastihol vás doručovateľ slovenskej pošty?

Zásielka zostane na Vašej dodacej pošte uložená 14 dní. Ak si ju nestihnete vyzdvihnúť, vracia sa nám späť. Samozrejme, stať sa to môže. Niekedy človek proste len zabudne. Zásielku, ktorá sa nám vráti späť ako nevyzdvihnutá, vám v prípade záujmu zašleme radi znova. Za opätovné zaslanie si účtujeme poplatok podľa vyššie uvedenej tabuľky.

Ako zistím kde sa práve nachádza moja zásielka?

Po expedícii na váš e-mail zašleme číslo balíka, pod ktorým zásielku dohľadáte v systéme Track and Trace na stránkach Slovenskej pošty. Číslo balíka môžete tiež nájsť po prihlásení vo vašom zákazníckom účte.

Problémy s dodaním zásielky? Kontaktujte nás

Snažíme sa, aby expedícia vašich objednávok bola bezproblémová. V prípade akéhokoľvek problému s doručením objednaného tovaru (napr. oneskorenie dodania, strata zásielky u dopravcu, poškodená zásielka) neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Sme tu pre vás.

Ako bude zabalená moja zásielka?

Nemusíte mať strach, že by knihy dorazili poškodené. Sme si vedomí nástrah a nebezpečenstiev, ktoré môžu naše zásielky po ceste stretnúť. Používame kvalitné obaly vyrobené z 3-vrstvovej vlnitej lepenky, ktoré boli vyvinuté priamo pre zasielanie kníh. Konštrukcia obalu zaisťuje optimálnu ochranu proti poškodeniu pri preprave. Vďaka kvalitnému zasielaciemu obalu dostanete tovar v perfektnej kvalite až do vašich rúk. Viac informácií o balenie zásielok.

UPS - Slovenská republika

Ako funguje doručenie UPS?

Príde za vami, kam budete chcieť. UPS vás informuje o doručovaní balíka prostredníctvom SMS alebo e-mailom už v deň podania. Vo vybraných lokalitách UPS ponúka voľbu popoludňajšieho doručovania, ktoré vám vopred telefonicky oznámi poštový doručovateľ.

Ako zistím kde sa práve nachádza moja zásielka?

Po expedícii na váš e-mail zašleme číslo balíka, pod ktorým zásielku dohľadáte v systéme Track and Trace na stránkach UPS. Číslo balíka môžete tiež nájsť po prihlásení vo vašom zákazníckom účte.

Problémy s dodaním zásielky? Kontaktujte nás

Snažíme sa, aby expedícia vašich objednávok bola bezproblémová. V prípade akéhokoľvek problému s doručením objednaného tovaru (napr. Oneskorenie dodania, strata zásielky u dopravcu, poškodená zásielka) neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Sme tu pre vás.

Ako bude zabalená moja zásielka?

Nemusíte mať strach, že by knihy dorazili poškodené. Sme si vedomí nástrah a nebezpečenstva, ktoré môžu naše zásielky po ceste stretnúť. Používame kvalitné obaly vyrobené z 3-vrstvovej vlnitej lepenky, ktoré boli vyvinuté priamo pre zasielanie kníh. Konštrukcia obalu zaisťuje optimálnu ochranu proti poškodeniu pri preprave. Vďaka kvalitnému zasielaciemu obalu dostanete tovar v perfektnej kvalite až do vašich rúk. Viac informácií o balenie zásielok.

Osobný odber

Ako funguje osobný odber?

Máte vo svojom okolí jedno z našich 197 odberných miest? Príďte si objednaný tovar vyzdvihnúť do sprostredkovateľských odberných miest osobne. Na základe objednávky bude tovar preskladnení do vášho odberného miesta. O uložení zásielky budete informovaní SMS správou a e-mailom. Zásielka je pre vás na výdajnom mieste pripravená 7 dní. Viac informácií o osobnom odbere.

Kde si môžem tovar vyzdvihnúť?

Na ktoromkoľvek z našich 197 odberných miest po celom Slovensku.

Ako môžem na mieste zaplatiť?

V hotovosti. Na výdajných miestach nie je možné zaplatiť platobnou kartou. Výdaj preto môžete urýchliť platbou vopred.

Prečo je osobný odber spoplatnený?

Osobný odber je spoplatnený čiastkou 2,34 € pri platbe na mieste a 1,75 € pri platbe vopred. Výdaj zásielok nám sprostredkováva externá firma, ktorá si za túto službu účtuje poplatok. Keďže sa snažíme držať ceny kníh na minime, nie sme schopní dotovať dopravné a balné.

Ako zistím, či je zásielka pripravená na vyzdvihnutie?

Pri preskladnení tovaru zašleme na váš e-mail kód pre on-line sledovanie stavu uloženia. Akonáhle je zásielka pripravená na vyzdvihnutie, budete odberným miestom kontaktovaní e-mailom a sms správou.

Tak, dopravu a jej ceny sme prebrali. Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

Nákupný poradca


Môžete nám veriť - sme držiteľmi niekoľkých prestížnych certifikátov dlhodobej zákazníckej spokojnosti.


Osobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Žilina a 193 dalších

Copyright ©2008-17 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Unikátne kníhkupectvo s najširšou ponukou kníh na Slovensku. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 39,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: