Vernostný program / Najlacnejšie knihy

Vernostný program LIBROAMANTO

Na poloprázdnu knižnicu je vždy smutný pohľad. Preto svojich verných zákazníkov radi odmeňujeme zľavami, darčekmi a výhodami. Ak chcete využiť zľavy, musíte byť prihlásení do svojho zákazníckeho konta. Pri prvej objednávke sa automaticky vytvorí zákaznícky účet, ktorý znamená prístup do klubu LIBROAMANTO.

Ako funguje klub LIBROAMANTO?


Body sa pripočítajú ku všetkým dokončeným objednávkam. Objednávka musí byť prijatá a zaplatená. 5 % zľava na budúce nákupy platí 12 mesiacov od poslednej objednávky. Počet získaných bodov a zoznam konkrétnych odmien nájdete po prihlásení do svojho zákazníckeho účtu. Klubové odmeny nie sú k dispozícii pre VIP alebo inak privilegované účty.

Výhody klubu LIBROAMANTO - počítame na prstoch jednej ruky

  1. Jednoduchý systém získavania bodov.
  2. Prevod bodov medzi zákazníckymi účtami.
  3. Zľavy na ďalšie nákupy.
  4. Perfektné darčeky s knižnou tematikou.
  5. Bezplatné poštovné namiesto darčekov.

Viac o LIBROAMANTO

Knihy sú náš svet. Rozsah našej knižnice je taký veľký, že zahŕňa niekoľko časových pásiem. Ak sú trilery o tretej, romány sú o siedmej ráno! :-) Príďte si vybrať z viac ako 21 miliónov titulov!

LIBROAMANTO znamená v esperante “milovník kníh”. Esperanto je najrozšírenejší medzinárodný jazyk. Naša značka pôsobí vo viacerých krajinách, a preto sme zvolili univerzálny názov.

Milujeme knihy a veríme, že sila vedomostí, sebarozvoj a písané slovo idú ruka v ruke s lepším zajtrajškom pre každého. Členovia klubu LIBROAMANTO majú neobmedzený prístup k literatúre z celého sveta. Či už vás zaujíma ikigai, pestovanie päťlistého ženšenu alebo chov jednorožcov, máme pre vás to, čo hľadáte. Pretože výnimoční čitatelia si zaslúžia aj výnimočné ponuky. A preto robíme to, čo robíme. Aby sme sa uistili, že vy a my sme "vždy o jednu stránku ďalej".

Ve slevách máme jasno. Mohlo by vás ale také zajímat:

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: