Voľné pracovné miesta / Najlacnejšie knihy

Voľné pracovné miesta

Možno hľadáme práve teba! Sme tím mladých ľudí, ktorí hlavou, rukami a hlavne srdcom za 16 rokov vybudovali unikátne kníhkupectvo s najlepšou knižnou ponukou v strednej Európe. Ak ťa bavia moderné technológie, chceš pracovať pre perspektívnu firmu a nebojíš sa učiť nové veci, zanechaj na seba kontakt a ozveme sa ti.

Aktuálne hľadáme:

Knihami sme posadnutí!

Sme partia nadšencov, ktorí žijú svojou prácou a službami pre svojich zákazníkov. E-shop sme v roku 2008 založili pre všetkých, ktorí milujú knihy rovnako ako my. V priebehu prvých piatich rokov sme vyrástli a teraz vybavujeme cez 100 000 objednávok knižných priaznivcov ročne.

Okrem slovenskej literatúry sa sústredíme na knihy v češtine, nemčine, angličtine a v malej miere aj v ďalších jazykoch. Naša ponuka zahŕňa viac 21 miliónov knižných titulov, čo je sortiment, s ktorým sa nikde inde v strednej Európe nestretneš. Pôsobíme nielen na Slovensku, ale tiež v Českej republike a v Poľsku.

Snažíme sa byť tými najlepšími a preto bojujeme silnými zbraňami - profesionalitou, usilovnosťou a kvalitne odvedenou prácou. Celé naše úsilie smeruje k tomu, aby sme splnili aj nevyslovené priania našich zákazníkov a boli vždy o "stránku ďalej" pred ostatnými. Je nám jasné, že bez kvalitného tímu vytýčené ciele nedosiahneme. A preto hľadáme tých najlepších!

Prečo pracovať práve u nás?

a hlavne... neustále sa rozvíjame, nebudeš sa nudiť :-).

E-commerce PHP developer

Požiadavky

Čo by sme uvítali

Produktový manažér

Požiadavky

Čo by sme uvítali

Náplň práce

Máš záujem?

Tvoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom pošli na e-mail: [email protected].

Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

O tomto obchodeOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: