Pre partnerov / Najlacnejšie knihy

Pre partnerov

Staňte sa našimi partnermi a rozšírte tak svoje možnosti. Ponúkame výmenu letákov, ktorá vám zaistí výhodnú reklamu, či zaujímavé zľavy pre vašich zákazníkov. Alebo priamo predávajte s nami! Či už na základe provízneho systému, alebo priamo vo vašom vlastnom e-shopu. Spolupracovať s nami sa oplatí!

Vklad vašich letákov do našich zásielok

Ponúkate zaujímavú zľavu na vaše výrobky alebo služby? Neváhajte nás kontaktovať. Radi pridáme letáky s vašou ponukou do našich zásielok. Táto forma spolupráce vám prinesie možnosť predstaviť vaše výrobky, zľavy alebo akcie potenciálnym zákazníkom.

Prečo spolupracovať práve s nami?

Zľavové poukážky pre vašich zákazníkov

Ak chcete vašim zákazníkom ponúknuť výhodnú zľavu na nákup u nás, neváhajte nás kontaktovať.

Prečo spolupracovať práve s nami?

Provízny systém

Zarábajte s nami prostredníctvom unikátneho provízneho systému. Ako na to? Umiestnite si na svoje stránky naše kvalitne spracované grafické reklamné prvky, ktoré prezentujú priamo e-shop alebo konkrétny produkt. V súčasnosti ponúkame cez 21 546 000 položiek a tento počet sa neustále zvyšuje.

Za každý tovar predaný pomocou provízneho systému môže provízny partner získať províziu do výšky 10 % (podľa druhu predaného tovaru). Provízia v patričnej výške je priznaná aj v prípade, že zákazník navštívi e-shop cez reklamný prvok, nenakúpi na prvýkrát, ale počas nasledujúcich 30 dní nakúpi už priamo z e-shopu.

Aké sú výhody nášho provízneho systému?

Počet partnerov je teraz naplnený.

Práve ale pracujeme na rozšírení systému a tak budeme v blízkej dobe naberať ďalších partnerov. Zanechajte na seba kontakt a my sa vám ozveme, akonáhle sa tak stane. Ďakujeme za pochopenie.

Zarábajte s nami. Predávajte náš tovar cez svoj e-shop.

Ako to funguje?

Počet partnerov je teraz naplnený.

Práve ale pracujeme na rozšírení systému a tak budeme v blízkej dobe naberať ďalších partnerov. Zanechajte na seba kontakt a my sa vám ozveme, akonáhle sa tak stane. Ďakujeme za pochopenie.Zanechajte na seba kontakt a dáme vám vedieť
Vložte prosím e-mailovú adresu alebo telefónNiečo málo o vás. Adresa webu a krátky popis zamerania a publika.

Odpovieme vám akonáhle bude uvoľnené miesto pre ďalších partnerov.

O tomto obchodeOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: