Súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom uzatvorenia kúpnej zmluvy

Spoločnosť Libristo Media s. r. o. vykonáva spracovanie vašich osobných údajov, pretože je to nevyhnutné na vykonanie s vami uzavretej zmluvy ohľadom predaja tovaru (alebo na prijatie opatrení pred uzatvorením takejto zmluvy), a ďalej vykonáva spracovanie vašich osobných údajov, ktoré je nevyhnutné na plnenie verejnoprávnych povinností tejto spoločnosti.

1. Totožnosť a kontaktné údaje správcu

Správcom vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť Libristo Media s. r. o., so sídlom Sychrov 55, 755 01 Vsetín, IČO: 04448367, zapísaná v obchodnom registri vedenom v Ostrave, oddiel C, vložka 63649 (ďalej len „správca“).

Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce: adresa pre doručovanie Najlacnejšie knihy, Frogman, POBox 901, Detašované pracovisko – Sihoť, 911 05 Trenčín, adresa elektronickej pošty info@najlacnejsie-knihy.sk, telefon 02/210 210 99.

Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov.

Právny základ spracovania osobných údajov

Právnym základom spracovania vašich osobných údajov je skutočnosť, že toto spracovanie je nevyhnutné na:

Účely spracovania osobných údajov

Účelom spracovania vašich osobných údajov je plnenie zmluvy medzi vami a správcom, vrátane doručenia tovaru a riešenia práv zo zodpovednosti za vady, či prevedenie opatrení správcom pred uzatvorením takejto zmluvy a ďalej plnenia súvisiace s verejnoprávnymi povinnosťami správcu.

Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.

Doba uloženia osobných údajov

Vaše osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania účinkov práv a povinností zo zmluvy a ďalej po dobu nutnú na účely archivovania podľa príslušných všeobecne záväzných právnych predpisov, najdlhšie však po dobu stanovenú všeobecne záväznými právnymi predpismi.

Ďalší príjemcovia osobných údajov

Ďalšími príjemcami vašich osobných údajov budú zasielateľskej spoločnosti a iné osoby podieľajúce sa na dodanie tovaru či realizáciu platieb na základe kúpnej zmluvy, a osoby zaisťujúce pre správcov technické služby súvisiace s prevádzkou e-shopu, vrátane prevádzky softvéru a ukladania dát.

Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budú: Slovenská pošta, a. s. IČ 36631124, PPL CZ s.r.o. IČ 25194798, Frogman s.r.o. IČ 49434624, Zásilkovna s.r.o. IČ 28408306, Uloženka s.r.o. IČ 24299162, GoPay s.r.o. IČ 26046768, Heuréka Shopping s.r.o. – IČ 02387727, Google Ireland Limited registrační číslo: 368047, Facebook Ireland Limited , Stable.cz s.r.o. IČ 28741048.

Príjemcovia vašich osobných údajov spracovaných za účelom plnenia povinností vyplývajúcich z právnych predpisov môžu byť ďalej orgány finančnej správy či iné príslušné úrady v prípadoch, keď tak správcovia ukladajú všeobecne záväzné právne predpisy.

Správca nemá v úmysle odovzdať vaše osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii.

Práva dotknutej osoby

Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovania, právo namietať proti spracovaniu vašich osobných údajov a ďalej právo na prenosnosť vašich osobných údajov.

Ak by ste sa domnievali, že spracovaním vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť u dozorného úradu.

Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie vašich osobných údajov je nutnou požiadavkou na uzatvorenie a plnenie zmluvy a bez poskytnutia vašich osobných údajov nie je možné zmluvu uzavrieť či ju zo strany správcu splniť.

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice a 1012 dalších

Copyright ©2008-21 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 49,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: