Balenie kníh a zásielok / Najlacnejšie knihy

Balenie kníh a zásielok

Zakladáme si na kvalitnom zabalení každej zásielky. Knihy zasielame v obaloch z 3 vrstvovej lepenky, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre zasielanie kníh. Zásielky na osobný odber sú balené do priehľadnej fólie tak, aby ste si ich mohli pri prevzatí jednoducho skontrolovať. Knihy vám radi za malý poplatok darčekovo zabalíme alebo zašleme priamo obdarovanému s vaším odkazom.

Zašleme objednávku ako darček

Radi by ste darovali knihy? Nechajte všetko na nás. Knihy za vás zašleme priamo obdarovanému spolu s vaším odkazom. Knihu tak môžete darovať v priebehu niekoľkých minút a to aj keď napríklad ešte vôbec nevyšla. Nie je to skvelé?

Ako na to? Je to ľahké!

Čo bude ďalej?

Knihy darčekovo zabalíme


Máte knihu ako darček? Radi ju pre vás darčekovo zabalíme. Knihy sú skvelými darčekmi a krásne zabalené snáď nemôžu byť ani lepšie :-).

Za poplatok 2,42 € vám knihy zabalíme do kvalitného darčekového baliaceho papiera a ozdobíme krásnou mašľou. Všetko poctivo zabalíme do bublinkovej fólie, aby darček dorazil tak, ako sme ho pripravili.
Na vás ostane to najlepšie - odovzdať knihu tomu, kto si ju zaslúžil :-).

Balenie od srdca

Chcete dopriať pohodlie a bezpečie vašej prepravovanej knihy? Za poplatok 2.69 EUR Vám knihu zabalíme do prírodného bavlneného obalu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Spravíte hneď niekoľko dobrých skutkov:

Knihy k vám dorazia nepoškodené

>Pre zasielanie prostredníctvom kuriérskych alebo poštových služieb používame obaly z 3 vrstvové lepenky, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre zasielanie kníh.

Vďaka svojej unikátnej konštrukcii zabraňujú možnému poškodeniu pri preprave a navyše chránia knihy tam, kde sú najzraniteľnejšie – na ich rohoch a chrbte.

Ak by boli predsa knihy prepravou poškodené, nič sa nedeje. Kontaktujte nás a všetko spoločne vyriešime.

V balení zásielok máme jasno. Mohlo by vás ale tiež zaujímať:

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-23 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: