Confessor / Najlacnejšie knihy
Confessor

Kód: 04025408

Confessor

Autor Daniel Silva

A stunning, complex thriller of ancient and modern betrayal that will appeal to fans of John Le Carre and Dan Brown.

12.30

Bežne: 15.62 €

Ušetríte 3.32 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Confessor

Nákupom získate 31 bodov

Anotácia knihy

A stunning, complex thriller of ancient and modern betrayal that will appeal to fans of John Le Carre and Dan Brown.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Fiction & related items Thriller / suspense

12.30

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: