Disney Dreams Collection Thomas Kinkade Studios Disney Princess Coloring Book / Najlacnejšie knihy
Disney Dreams Collection Thomas Kinkade Studios Disney Princess Coloring Book

Kód: 33242534

Disney Dreams Collection Thomas Kinkade Studios Disney Princess Coloring Book

Autor Thomas Kinkade

Coloring Snow White, Cinderella, Pocahontas, Ariel, Tiana, and other Disney Princess characters is easy and fun with this special coloring book that contains more than 40 coloring pages. Each image was created from the Disney Dre ... celý popis

13.30

Bežne: 14.53 €

Ušetríte 1.23 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 5 - 8 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darujte túto knihu ešte dnes
  1. Objednajte knihu a vyberte Zaslať ako darček.
  2. Obratom obdržíte darovací poukaz na knihu, ktorý môžete ihneď odovzdať obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nič sa nestaráte.

Viac informácií

Viac informácií o knihe Disney Dreams Collection Thomas Kinkade Studios Disney Princess Coloring Book

Nákupom získate 33 bodov

Anotácia knihy

Coloring Snow White, Cinderella, Pocahontas, Ariel, Tiana, and other Disney Princess characters is easy and fun with this special coloring book that contains more than 40 coloring pages.

Each image was created from the Disney Dreams Collection of paintings by the Thomas Kinkade Studios, and is presented in color across the page from the exceptionally detailed black line art of the same image. This coloring book is perfect for fans of Disney Princess characters and Thomas Kinkade Studios' Disney Dreams paintings.


Measures 7.25" x 9.5" closed
Soft cover
96 pages
Full-color art of image opposite black line art to color
Uncoated paper suitable for crayons, colored pencils, and gel pens
Printed on FSC-certified paper

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po nemecky Geisteswissenschaften, Kunst, Musik Kunst

13.30

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: