In The Miso Soup / Najlacnejšie knihy
In The Miso Soup

Kód: 04135755

In The Miso Soup

Autor Ryu Murakami

A rollercoaster ride from the master of the psycho-thriller. This dark, modern, morality tale will entertain and shock the reader. For fans of Michel Houellebecq and Bret Easton Ellis. ... celý popis

10.87

Bežne: 14.47 €

Ušetríte 3.60 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe In The Miso Soup

Nákupom získate 27 bodov

Anotácia knihy

A rollercoaster ride from the master of the psycho-thriller.

This dark, modern, morality tale will entertain and shock the reader.

For fans of Michel Houellebecq and Bret Easton Ellis.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Fiction & related items Modern & contemporary fiction (post c 1945)

10.87

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-24 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: