New Kid / Najlacnejšie knihy
New Kid

Kód: 19764236

New Kid

Autor Jerry Craft

Winner of the Newbery Medal, Coretta Scott King Author Award, and Kirkus Prize for Young Readers' Literature Perfect for fans of Raina Telgemeier and Gene Luen Yang, New Kid is a timely, honest graphic novel abou ... celý popis

10.15

Bežne: 13.01 €

Ušetríte 2.86 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 3 - 5 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe New Kid

Nákupom získate 25 bodov

Anotácia knihy

Winner of the Newbery Medal, Coretta Scott King Author Award, and Kirkus Prize for Young Readers' Literature Perfect for fans of Raina Telgemeier and Gene Luen Yang, New Kid is a timely, honest graphic novel abou

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Comic strip fiction / graphic novels (Children's / Teenage)

10.15

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava a 1864 dalších

Copyright ©2008-22 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 59,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: