Súhlas so spracovaním osobných údajov a informácie o spracovaní osobných údajov na marketingové účely / Najlacnejšie knihy

Súhlas so spracovaním osobných údajov a informácie o spracovaní osobných údajov na marketingové účely

Tento súhlas so spracovaním vašich osobných údajov dávate spoločnosti Libristo Media s. r. o. na účely zasielania obchodných oznámení (marketingových ponúk) a na iné marketingové aktivity voči vašej osobe. Tento váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať a obchodné oznámenia vám potom nebudú ďalej zasielaná. Podrobnejšie informácie o spracovaní vašich osobných údajov nájdete nižšie.

1. Totožnosť a kontaktné údaje správcu

Správcom vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť Libristo Media s. r. o., so sídlom Sychrov 55, 755 01 Vsetín, IČO: 04448367, zapísaná v obchodnom registri vedenom v Ostrave, oddiel C, vložka 63649 (ďalej len „správca“).

Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce: adresa pre doručovanie: Najlacnejšie knihy, Frogman, P. O. Box 901, Detašované pracovisko – Sihoť, 911 05 Trenčín, adresa elektronickej pošty [email protected], telefon 02/210 210 99.

Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov.

Právny základ spracovania osobných údajov

Právnym základom spracovania vašich osobných údajov je váš súhlas, ktorý týmto dávate správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).

Účely spracovania osobných údajov

Účelom spracovania vašich osobných údajov je zasielanie obchodných oznámení a iné marketingové aktivity správcu voči vašej osobe.

Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.

Doba uloženia osobných údajov

Doba, počas ktorej budú vaše osobné údaje správcom uložené sú štyri roky od poskytnutia údajov, najdlhšie však do odvolania vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov (na tento účel spracovania).

Ďalší príjemcovia osobných údajov

Ďalšími príjemcami vašich osobných údajov budú osoby zaisťujúce marketingové služby pre správcu a prepravné spoločnosti.

Správca nemá v úmysle odovzdať vaše osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii.

Práva dotknutej osoby

Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovania, právo namietať proti spracovaniu vašich osobných údajov a ďalej právo na prenosnosť vašich osobných údajov.

Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním vašich osobných údajov daný správcom. Týmto však nie je dotknutá zákonnosť spracovania vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať zaslaním e‑mailovej žiadosti na adresu [email protected].

Ak by ste sa domnievali, že spracovaním vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť na dozornom úrade.

Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie vašich osobných údajov nie je zákonnou či zmluvnou požiadavkou a ani nie je požiadavkou, ktorá je nevyhnutná na uzatvorenie zmluvy.

Máte kedykoľvek právo namietať proti spracovaniu vašich osobných údajov na účely priameho marketingu, vrátane profilovania, ak sa profilovanie týka tohto priameho marketingu. Ak vznesiete námietku proti spracovaniu vašich osobných údajov na účely priameho marketingu, nebudú už vaše osobné údaje na tieto účely ďalej spracované.

Nákupný poradcaOsobný odber Bratislava a 2642 dalších

Copyright ©2008-23 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: