Six of Crows

Kód: 09541923

Six of Crows

Autor Leigh Bardugo

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

10.03

Bežne: 10.54 €

Ušetríte 0.51 €


Skladom u dodávateľa
Odosielame do 4 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darčekový poukaz: Radosť zaručená
  1. Darujte poukaz v ľubovoľnej hodnote, a my sa postaráme o zvyšok.
  2. Poukaz sa vzťahuje na všetky produkty v našej ponuke.
  3. Elektronický poukaz si vytlačíte z e-mailu a môžete ho ihneď darovať.
  4. Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Objednať darčekový poukazViac informácií

Viac informácií o knihe Six of Crows

Nákupom získate 26 bodov

Anotácia knihy

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Fantasy & magical realism (Children's / Teenage)

10.03

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Žilina a 1220 dalších

Copyright ©2008-21 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 49,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: