Midnight Star (The Young Elites book 3)

Kód: 10955155

Midnight Star (The Young Elites book 3)

Autor Marie Lu

The thrilling finale of the "New York Times" bestselling series, perfect for fans of "The Hunger Games" and "Divergent". Adelina must join the daggers on a perilous quest to preserve her empire, but it's an uneasy alliance. Ages: ... celý popis

9.93

Bežne: 11.22 €

Dodáme do Vianoc


Skladom u dodávateľa
Odosielame za 5 - 8 dní
Pridať medzi želanie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Darujte túto knihu eště dnes
  1. Objednajte knihu a vyberte Zaslať ako darček.
  2. Obratom obdržíte darovací poukaz na knihu, ktorý môžete ihneď odovzdať obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nič sa nestaráte.

Vzor darovacieho poukazu pre túto knihuViac informácií

Viac informácií o knihe Midnight Star (The Young Elites book 3)

Nákupom získate 25 bodov

Anotácia knihy

The thrilling finale of the "New York Times" bestselling series, perfect for fans of "The Hunger Games" and "Divergent". Adelina must join the daggers on a perilous quest to preserve her empire, but it's an uneasy alliance. Ages: 12-18yrs.

Parametre knihy

Zaradenie knihy Knihy po anglicky Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Fantasy & magical realism (Children's / Teenage)

Na knihu zľava pre
ISIC/ITIC držiteľov

9.93

Obľúbené z iného súdka



Osobný odber Bratislava, Banská Bystrica, Košice a 1273 dalších

Copyright ©2008-21 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieMapa stránok


Môj účet: Prihlásiť sa
Sme tu pre vás ako obvykle. Zákaznícka podpora a doručenie zásielok bez obmedzenia.

Nákupný košík ( prázdny )

Nakúpte za 49,99 € a
máte doručenie zadarmo.

Nachádzate sa: